Dahiliye (İç Hastalıkları)

İç Hastalıkları (Dahiliye) kliniğinde 15 yaş üzeri tüm hasta gruplarına hasta değerlendirme, tetkik, tedavi ve takipleri ile dünya standartlarında 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir.

Fizik Tedavi & Rehabilitasyon

Kişinin yaşamını ve hayat kalitesini etkileyen engellilik durumunun iyileştirilmesi ve ortadan kaldırılması için multidisipliner yaklaşım ile uygulanan hizmettir.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Estetik cerrahi kişinin dış görünüşündeki problemleri gidererek daha mutlu, daha kendine güvenli, çevresiyle ve kendisiyle daha barışık olmasına yardımcı olur.

Dermatoloji (Cildiye)

Derinin sağlığını, fonksiyonlarını, güzelliğini sağlamak, korumak, geliştirmek için tıbben gerekli ve kozmetik işlemleri içerir.

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız içindeki tüm gömülü dişlerin yanı sıra, ağız ve dişlere bağlı kistik yapılarının cerrahi işlemleri ve protez yapımını içermektedir.

Kulak – Burun – Boğaz

Kulak Burun Boğaz; İşitme, konuşma, burun ve sinüs, denge bozuklukları, boğaz hastalıkları tanı ve tedavisi , baş ,boyun kanserleri ve bu bölgedeki tümöral yapıların cerrahisini kapsar.

Ortopedi ve Travmatoloji

Ortopedi ve Travmatoloji; Kas iskelet sistemi hastalıkları, travma yaralanmaları, el, omuz, dirsek, diz rahatsızlıklarının tanı ve tedavilerini gerçekleştirir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Normal doğum ve sezeryan doğumlarda SSK, BAĞ-KUR, Emekli sandığı ile anlaşmalı olan hastanemiz, Kadın hastalıkları ve doğum konusunda hizmet vermektedir.

Radyoloji

Hastaların teşhis ve tedavisinde çeşitli görüntüleme teknolojilerini kullanan bir tıp dalıdır.

Laboratuvar

Doğru teşhis sağlayabilmek ve tedavilerde başarıyı arttırmak amacıyla vücudun çeşitli bölgelerinden alınan örnekler ile durum değerlendirmesi yapılır.

Evde Sağlık Hizmetleri

Sağlık hizmetlerini kesintisiz şekilde devam ettirebilmek, bağışıklık sisteminizi kontrol etmek için #EvdeKal biz geliriz dedik ve hizmetimizi evlerinize kadar getiriyoruz.